ایران
همه روزه
WhatsApp: +989023055257

خدمات ما

خدمات ما

این بهترین فرصت برای پیوستن به ما هست

بهره‌ بردن از فرصت‌های طلایی راز موفقیت و تعالی است، و عدم موفقیت تا حد زیادی به دلیل فرصت‌های از دست رفته است! ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. در کنار مشاوره، مربی شما خواهیم بود.

صادرات به خارج کشور

در سراسر ایران

صادرات، فروش محصولات از یک کشور به کشور دیگر، طبق یک سیستم شناخته شده و قوانین و مقررات است که از واردات توسط کشورهای مصرف کننده و صادرات توسط کشورهای صادر کننده حمایت می‌شود.

واردات به کشور

از سراسر دنیا

واردات یا Import به کالاهایی که در کشور یا کشورهایی ساخته یا فراهم شده و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد گردد، واردات گفته می‌شود. فراموش نکنید که در مدیریت بازرگانی داشتن اطلاعات کافی بسیار اهمیت دارد.

معرفی محصولات

توسط ما به شما

عرضه‌ یک محصول موفق، باعث ایجاد تغییر مثبت در حجم فروش و رونق اقنصادی کشور می‌شود و این موضوع یکی از شانس‌های معدود برای افزایش میزان فروش به‌ شمار می‌رود. جهت آشنائی با محصولات با ما در تماس باشید.

کسب و کار داخلی

در سراسر ایران

هر کسی می‌تواند یک کار آفرین بزرگ شود! به عنوان یک کار آفرین برای راه‌اندازی کسب و کار لزوماً نیازی به مدرک دانشگاهی، حساب بانکی پر یا تجربه قبلی در کار مورد نظر نیست، حتی مهم نیست که چه سن و سالی دارید.

کسب و کار خارجی

در سراسر دنیا

در کسب و کار خارجی بر عکس کسب و کار داخلی، هر کسی نمی‌تواند یک کار آفرین بزرگ شود! برای راه‌اندازی کسب و کار لزوماً به سرمایه بالا در کار مورد نظر است، البته مهم نیست که چه سن و سالی دارید و یا مدرک دانشگاهی شما چیست.

تأمین مالی و سرمایه‌گذاری

در کشور و خارج کشور

تأمین مالی به فرآیند تأمین سرمایه مورد نیاز برای فعالیت‌های کسب‌ و کار، خرید تجهیزات و سرمایه‌گذاری گفته می‌شود. استفاده از تأمین مالی این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا محصولات مورد نیاز خود را خریداری و تأمین کنند.

اقامت و کاریابی

در سراسر دنیا

مهاجرت کاری موفق در صورتی امکان‌پذیر است که فرد در زمینه مهاجرت و کار در کشورهای خارجی اطلاعات کافی داشته باشد و بی‌هوده وقت و سرمایه خود را هدر نکند. متقاضی باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا بتواند اقدام نماید.

ویزا و مهاجرت

به سراسر دنیا

در زمینه فراهم آوری شرایط مناسب جهت مهاجرت به اروپا باید عنوان گردد، در صورتی که فرد متقاضی دارای شرایط مناسب از جمله سفرهای خارجه و تمکن مالی باشد می‌تواند ویزای کشورهای عضو شینگن را دریافت نماید.

دیجیتال مارکتینگ

به زبان‌های مختلف دنیا

دیجیتال مارکتینگ به هر گونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌‌شود. در دیجیتال مارکتینگ استفاده از ابزارهای دیجیتال مطرح است، نه فقط اپلیکیشن‌­ها و موتورهای جستجو.

خدمات مسافرتی و گردشگری

در داخل و خارج کشور

شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی به عنوان یک واسطه نقش ایفاء می‌کنند. این واسطه‌گری ما بین برگزار کنندگان تورها و شرکت‌های حمل و نقل و مشتریان است. این شرکت با تجربه چندین ساله می‌تواند به شما در این زمینه کمک شایانی بکند.

گردشگری سلامت

در سراسر ایران

گردشگری پزشکی یا توریسم پزشکی شاخه‌ای از گردشگری سلامت است که در آن شخص از کشوری به سایر نقاط دنیا با امکانات پیشرفته‌تر بهداشتی و درمانی سفر می‌کند تا از خدمات پزشکی کشور مقصد در مراکز درمانی بهره‌مند شود.

معرفی کسب و کار خود

در داخل و خارج کشور

عرضه‌ یک محصول موفق، باعث ایجاد تغییر مثبت در حجم فروش شرکت شما می‌شود و این موضوع یکی از شانس‌های معدود شما برای افزایش میزان فروش شرکت به‌ شمار می‌رود. جهت معرفی محصولات خود می‌توانید از ما کمک بگیرید.

برندینگ سازمانی

در داخل و خارج کشور

برند شامل اجزاء مختلفی از جمله نام، لوگو، طرح، نماد و سایر چیزها بوده که خریدار با دیدن یا شنیدن نام آن نام محصول یا شرکت خاصی در ذهنش تداعی خواهد شد. وظیفه مشاور برندینگ سازمانی طراحی یا بهبود برند شماست.

تحقیقات بازار

در داخل و خارج کشور

هر کسب‌ و کاری، مبتنی بر یک نیاز شکل گرفته و بر اساس آن نیاز به راه خود ادامه می‌دهد. هدف تحقیقات بازار، شناسایی و بررسی این نیازها است. پیدا کردن نیازها و تمرکز بر روی آن‌ها، بهترین ایده‌ها جهت راه‌اندازی کسب‌ و کار هستند.

مدیریت ارتباط با مشتری

در داخل و خارج کشور

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM اجرای یک سری از فرایندها و اقدامات بوده که به وسیله آن سازمان‌ها می‌توانند رابطه خود را با مشتریان، کارمندان، عرضه‌کنندگان و تقاضا کنندگان در یک چارچوب هدف‌مند قرار دهند.

گیمیفیکیشن GAMIFICATION

در داخل و خارج کشور

هدف از گیمیفیکیشن در کسب‌ و کار، وفادار سازی مشتریان، افزایش مشارکت و تعامل با آن‌ها برای رسیدن به سود و فروش بیش‌تر با استفاده از قواعد حاکم بر بازی مانند اعطای جایزه، رقابت یا سرگرمی در جهت نیل به یک هدف در کسب‌ و کار است.

نقل و انتقال ارزی

به داخل و خارج کشور

امور بازرگانی و تجارت، ارتباط تنگاتنگی با نظام بانکی و انتقال ارز دارد. موضوعی که در چند سال اخیر و به دلیل تحریم‌ها بر اقتصاد کشور، بیش‌تر اهمیت پیدا کرده و افراد زیادی هستند نمی‌توانند ارز حاصل از صادرات خود را دریافت کنند.

ثبت شرکت

در داخل و خارج کشور

راه‌های مختلفی وجود دارد تا شما بتوانید با کم‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان شرکت خود را چه داخل کشور و چه خارج آن ثبت نمایید. شما با یک مشاوره می‌توانید هدف خود را با ما در میان بگذارید تا به شما در این امر کمک کنیم.

مالکیت فکری و معنوی

در داخل و خارج کشور

حراست از مالکیت معنوی و مالکیت فکری طی سالیان گذشته اهمیت زیادی پیدا کرده است. به مرور زمان قوانین مرتبط با آن تصویب شده و افراد زیادی تمایل پیدا کرده‌اند تا از آثار فکری و معنوی خود بیشتر محافظت کرده و آن را به ثبت برسانند.

قرارداد حقوقی

در داخل و خارج کشور

قرارداد یکی از اسناد حقوقی معتبر بوده که در بسیاری از داد و ستدهای مالی و غیر مالی اشخاص کاربرد دارد. امضای یک سند کاغذی که می‌تواند بر زندگی ما تأثیرات مثبت یا منفی غیر قابل تصوری داشته باشد.

حساب‌داری و مالیات

در داخل و خارج کشور

گستردگی و سرعت تغییرات قوانین مالیاتی باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها و افراد به علت عدم اطلاع از آن‌ها، متحمل جریمه‌های سنگین شوند. ممکن است برخی مسائل در گذشته به عنوان جرم مالیاتی نبوده باشد، اما اکنون جرم محسوب شود.

آموزش و توسعه

در داخل و خارج کشور

آموزش و توسعه منابع انسانی در دهه‌های اخیر به یکی از برنامه‌های ثابت بسیاری از شرکت‌های معتبر جهان تبدیل شده است. آن‌ها دریافتند که با اندکی تمرکز بر روی بهبود مهارت‌های افراد شاغل در سازمان می‌توانند تغییرات بزرگی را ایجاد کنند.

جذب و استخدام

در داخل و خارج کشور

جذب و استخدام نیروی انسانی کارآمد در میان انبوهی از فارغ‌ التحصیلان بی‌کار که معمولاً از مهارت چندانی برخوردار نیستند، کار آسانی نخواهد بود. به همین علت مدیران سازمان‌ها وقت و هزینه زیادی را صرف به کارگیری افراد مستعد در سازمان می‌کنند.

رفتار سازمانی

در داخل و خارج کشور

تحلیل رفتار انسان علاوه بر متخصصان روان‌شناسی، به دغدغه بسیاری از اندیش‌مندان علم مدیریت نیز تبدیل شده است. چرا که رفتار کارکنان در محیط سازمان و تحلیل آن می‌تواند چارچوبی برای تحلیل و بهبود شرایط باشد.

برای پروژه جدید و توسعه آن آماده‌اید؟

جمع‌آوری و مدیریت مقادیر عظیمی از داده‌ها و استخراج برخی از اطلاعات و نتیجه‌گیری از آن به شرکت‌ها کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری بهتری بگیرند، بنا بر این هر پروژه جدیدی که شامل ایده تجزیه و تحلیل داده‌ها از بازار کار باشد، موفقیت آن تضمین خواهد شد.